Obsługa prawna i doradztwo prawne dla firm

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną firm.

W skład zespołu Kancelarii Chudzik i Wspólnicy wchodzą prawnicy będący specjalistami w takich dziedzinach prawa jak: prawo cywilne, prawo budowlane, prawo handlowe i gospodarcze, prawo podatkowe oraz prawo pracy, co zapewnia kompleksową obsługę prawną każdego przedsiębiorcy.

Bogate doświadczenie zespołu Kancelarii CHUDZIK I WSPÓLNICY pozwala świadczyć doradztwo prawne dla firm na najwyższym poziomie dla branż wymagających indywidualnego podejścia, takich jak branża budowlana, nieruchomości, produkcyjna, farmaceutyczna czy gastronomiczna.

Skomplikowane przepisy prawne, zawiłe kwestie podatkowe czy niezrozumiałe zapisy w umowach – z tym i wieloma podobnymi kwestiami, mierzą się przedsiębiorcy.

Wiemy, jak ważne decyzje, każdego dnia, niezależnie od wielkości firmy, przedsiębiorca musi podjąć, dlatego korzystanie z usług profesjonalistów w zakresie doradztwa prawnego dla firm jest tak istotne. 

Dzięki naszej pomocy zyskujesz: bezpieczne decyzje prawne, finansowe i podatkowe, niezawodną i wielopoziomową optymalizację kosztów oraz godne zaufania partnerstwo z zaangażowanymi profesjonalistami.

Zapewniamy Klientom biznesowym stałą oraz doraźną pomoc doświadczonych i zaangażowanych ekspertów, którzy wspierają właścicieli firm w zakresie:

– obsługi sporów cywilnych i postępowań administracyjnych;

– doradztwie na rzecz deweloperów w tym doradztwie w zakresie obrotu nieruchomościami i regulowania ich stanów prawnych;

– obsługi procesu budowlanego;

– sporządzaniu i opiniowaniu umów handlowych, udziału w negocjacjach;

– obsłudze korporacyjnej spółek prawa handlowego;

– doradztwie i sporządzaniu dokumentów w sprawach zatrudnienia pracowniczego oraz cywilnoprawnego, w tym obcokrajowców;

– zamówień publicznych;

– doradztwie podatkowym;

– prawa upadłościowe i restrukturyzacyjne;

– windykacji należności;

CHUDZIK i WSPÓLNICY Prawo i Podatki sp. k.

ul. A. Zelwerowicza 41 lok. 2, 90‑147 Łódź
email: sekretariat@chudzik.pl, tel. +48 42 680 23 33
KRS: 1044829, NIP: 7252044673, REGON: 101079331