Kancelaria

Chudzik i Wspólnicy jest nowoczesną kancelarią prawną z siedzibą w Łodzi, prowadzącą obsługę prawną na terenie całej Polski.

NOEMI CHUDZIK & MATEUSZ CHUDZIK
Partnerzy kancelarii

Więcej niż obsługa prawna

wsparcie doradztwo opieka

Dzięki synergii doradztwa i kompleksowej opieki prawnej pomagamy firmom podejmować bezpieczne i najkorzystniejsze decyzje biznesowe, finansowe i podatkowe.

Filozofia partnerstwa

zaufanie dyskrecja zaangażowanie

Proponujemy nowoczesne partnerstwo oparte o tradycyjne wartości z gwarancją pełnego zaangażowania, które przekłada się na najwyższy poziom obsługi prawnej.

Profesjonalizm

Zapewniamy naszym Klientom aktualną, rzetelną wiedzę prawniczą.

Nieustannie podnosimy kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach, seminariach i konferencjach branżowych

Skutecznie dbamy o interesy naszych Klientów na każdym etapie powierzonej sprawy.

Zaufanie

Tworzymy podstawy do długoterminowej współpracy gwaratując naszym Klientom pełną dyskrecję.

Radcowie prawni Kancelarii są zobligowani na mocy ustawy do zachowania w tajemnicy wszystkiego, o czym dowiedzieli się w związku z udzieleniem pomocy prawnej.

Radcowie prawni nie mogą być zwolnieni z obowiązku zachowania tajemnicy zawodowej co do faktów, o których dowiedzieli się udzielając pomocy prawnej lub prowadząc sprawę.

Wyzwania

Przeszkody traktujemy jako wyzwania. Angażujemy się w każdą powierzoną sprawę na każdym jej etapie. Ciągle pogłębiamy wiedzę, będąc zawsze krok przed zmianami legislacyjnymi.
Budujemy partnerskie relacje z Klientami, szukamy optymalnych rozwiązań aby zapewnić bezpieczeństwo prawne przy maksymalnych korzyściach biznesowych i finansowych Klientów.

Atuty

Wysoko wyspecjalizowana, elastyczna i profesjonalna obsługa świadczona przez Kancelarię Chudzik i Wspólnicy stanowi o naszej przewadze nad kancelariami sieciowymi, pozwalając na lepsze dopasowanie świadczonych usług do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Partnerzy Kancelarii

CHUDZIK i WSPÓLNICY Prawo i Podatki sp. k.

ul. A. Zelwerowicza 41 lok. 2, 90‑147 Łódź
email: sekretariat@chudzik.pl, tel. +48 42 680 23 33
KRS: 1044829, NIP: 7252044673, REGON: 101079331